І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати

Графік роботи

Найактивніший користувач

Olga News
1 відгук

Olga News

Кафе "Арго"

2 відгуки
ВСё очень вкусно

Відгук дня

Olga News
1 відгук

Olga News

Кафе "Арго"

2 відгуки
ВСё очень вкусно

Опис підприємства

Ресторан "Тибет"

Тибет часто називають "Дахом Світу" – місцем, де кожен може відчути себе на вершині блаженства і зануритися в гармонію з оточуючим світом. Сповідуючи філософію Тибету, ми дотримуємося одного з головних принципів підтримки здоров'я, що застосовується в медицині, - правильного харчування. Поєднання корисних продуктів і правильних способів приготування їжі змогли втілити в себе два основних напрямки нашої кухні - паназійська і ф'южн.
Паназійська кухня - це все розмаїття гастрономічних традицій азіатських країн, таких як Малайзія, Тайланд, Індія, Китай, Японія та ін., переплітаються і взаємодоповнюючих один одного. Ф'южн або, іншими словами, авторська кухня – це фантазійний, творчий напрямок в кулінарії, в якому змішалися найкращі стилі приготування страв Сходу і Заходу. Тому шеф-кухар ресторану розробив для Вас унікальні страви, які художні твори є неповторними.

Написати відгук

Маша Павленко 8 відгуків доданий 02.07.2016 14:14:14
Вкусные блюда азиатской кухни. Была здесь много раз и всегда оставалась довольной) Цены, конечно, Выше среднего, но оно того стоит. Обслуживание быстрое и нтерьер порадовал)
Артем Гаврилов 9 відгуків доданий 23.06.2016 12:44:00
В ресторане уютно, еда очень вкусная. Персонал хороший, отлично справляется со своей работой! Нам ресторан понравился
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію