І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати
ДОДАТИ ВІДПОВІДЬ
0 відповідей 14.07.21

Опис теми:

Підкажіть, будь ласка, де можна замовити із доставкою не дуже дорогий матрац? Хочу купити батькам, адже в них він просто у жахливому стані.

Відповіді

Чомусь усі старші люди не приділяють належної уваги тому, на чому вони сплять. У мене мама спала на старому дивані і постійно жалілася на біль у спині. В лікарні сказали, що у неї все нормально. Тому я вирішила, що потрібно купити ліжко і хороший ортопедичний матрац. Купили ліжко у місцевого столяра. Матрац замовила у магазині Магдек https://magdek.com.ua/matrasi/nedorogie-matrasi/

Відповісти

Хто хоча б раз спав на комфортному ортопедичному матраці, буде намагатися і собі купити такий. Адже ніяких грошей не жаль, щоб вранці прокидатися бадьорим та повним сил.

Відповісти

Написати відповідь

Також переглядають

Найактивніший користувач

Александр Фомин
3 відгуки

Александр Фомин

ТОВ "УКР-Хімія"

41 відгук
Заказывал йодкетон по электронке, приняли заказ и обработали оперативно и без ошибок. Все быстро. Компактная упаковка, доставка НП чем очень удобно для меня. Ничего не поврежденно. Рекомендую укр-химию! Буду закупать теперь только в укр-химии. Приятно работать....

Відгук дня

Александр Фомин
3 відгуки

Александр Фомин

ТОВ "УКР-Хімія"

41 відгук
Заказывал йодкетон по электронке, приняли заказ и обработали оперативно и без ошибок. Все быстро. Компактная упаковка, доставка НП чем очень удобно для меня. Ничего не поврежденно. Рекомендую укр-химию! Буду закупать теперь только в укр-химии. Приятно работать....
Відповісти на 0 цитованих повідомленьСкасувати