І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати
назад
...
Київська область
Київ
Ресторани
Заміський ресторан Тоскана Гриль

Графік роботи

Найактивніший користувач

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Відгук дня

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Опис підприємства

Заміський ресторан Тоскана Гриль

В двадцяти хвилинах їзди від Києва знаходиться ресторан Toscana Grill мережі La Famiglia з традиційною італійською кухнею. Його тераса знаходиться серед мальовничого хвойного лісу. Цей майданчик може вмістити близько двохсот гостей. Для дітей поруч з терасою відкрита окрема зона для розваги. При холодній погоді всередині ресторану так само є дитяча кімната.

Творці ресторану надихнулися самим «смачним» регіоном Італії - Тосканой.Тут переважають тосканські спеціалітети, серед яких окремої уваги заслуговує знаменитий рибний суп - каччуко по-ліворнскі, пікантний салат Панцанелла, лазіння з печінкою, паста Пічі під соусом аль-Аліон, а також знаменитий флорентійський стейк. Основні страви зібрані в гриль-меню, не обійшлося без автентичної піци: фірмова з обсмаженими на грилі баклажанами та індичкою, або закрита піца-фокаччею з ніжною начинкою з томатів, руколи і рікотти і багато інших.

Винна карта також в «тосканському» стилі. Вино супроводжується сирами і ковбасами доставленими з Тоскани.

Написати відгук

Nika Polevaya 22 відгуки доданий 05.02.2019 15:20:25
Великолепная атмосфера, вкусная еда и качественный сервис. Вообщем все на высоте! Всеми довольны, не смотря на высокую цену. Спасибо хостесам за оперативную работу)
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію