І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати
назад
...
Київська область
Київ
Ресторани
Ресторан "Замок Видубичі"

Ресторан "Замок Видубичі"

2 відгуки

Місто: Київ

Адреса: Набережно-Печерська дорога 5

Показати карту

Графік роботи

Найактивніший користувач

Damir Vasilenko
1 відгук

Damir Vasilenko

EMBO Studio - професійна розкрутка сайту

6 відгуків
Нужно было поднять сайт в выдаче, самостотельно не получилось, решили обратиться к профессионалам. Компанию посоветовали знакомые, мы сначала на полгода договор заключили, а сейчас продлили еще. Реально хороший результат получили....

Відгук дня

Наталья Стариченко
14 відгуків

Наталья Стариченко

Ресторан "Замок Видубичі"

2 відгуки
Рекомендую всім! Відмінне місце з середніми цінами!

Опис підприємства

Ресторан "Замок Видубичі"

Компанія Ресторан "Замок Видубичі" з категорії Українська кухня. Тут Ви можете дізнатися рейтинг, оцінити і залишити відгуки про роботу Ресторан "Замок Видубичі", яке знаходиться в Набережно-Печерська дорога, 5, Київ, Україна. Також, на цій сторінці Ви завжди можете подивитися фотографії, номер телефону і зв'язатися з власником. У категорії Українська кухня в Києві доступні до перегляду всі організації, фірми, компанії Вашого міста, регіону і навіть країни. З величезного переліку користувачі завжди можуть вибрати найкраще за рейтингом, залишити свої коментарі про сильні і слабкі сторони відвідуваних закладів. Це допоможе іншим користувачам більш детально дізнатися про підприємство, а самим власникам - усунути недоліки і поліпшити сервіс. За допомогою карти легко і швидко дізнавайтеся, як проїхати до Ресторан "Замок Видубичі" і знайти за адресою Набережно-Печерська дорога, 5, Київ, Україна.

Написати відгук

Рекомендую всім! Відмінне місце з середніми цінами!
Карина Мосюк 6 відгуків доданий 22.01.2016 17:22:46
Классное место для особых событий. Атмосфера хорошая, аквариум с живой рыбой, которую можно заказать на ужин. Прекрасный вид, отличная кухня. Все как я люблю. Однозначно одно из любимых мест.
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію