І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати

Графік роботи

Найактивніший користувач

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Відгук дня

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Опис підприємства

Ресторан WHISKY CORNER

ШОТЛАНДСЬКИЙ ДОМ-РЕСТОРАН "WHISKY CORNER" - єдиний в Україні концептуальний ресторан віскі. Це більше ніж ресторан, це шматочок Шотландії, в якому представлено понад 780 сортів віскі, супроводжуваних стравами традиційної шотландської кухні. Меню ретельно розроблялося Шеф-кухарем і господинею ресторану, так як поєднання віскі з їжею має велике значення. Готуючись до відкриття ресторану, власники продумали кожну деталь, щоб атмосфера в ньому була комфортною і затишною, теплою і радісною, щоб гості дійсно відчували себе не тільки як в Будинку віскі, але і як вдома.

Колекція віскі в ресторані постійно поповнюється і є найбільш повною в Східній Європі, в ній також можна знайти цікаві екземпляри з інших країн, наприклад, Японії.

Отже, для знавців і цінителів в нашому ресторані є можливість випити віскі улюбленого сорту або спробувати щось новеньке, а ті, хто ще не знайомий з цим напоєм - можуть його продегустувати, спираючись на знання і рекомендації сомельє.

Шотландці кажуть: «Немає людей, які не люблять віскі, є люди, які поки не знайшли свій сорт». Приходьте, шукайте, любите і радійте життю!

До зустрічі в "Whisky Corner".

Написати відгук

Полина Архипова 25 відгуків доданий 05.02.2019 15:09:48
Это было что-то!!! Очень рекомендую посетить это восхитительное место!!! Роскошная энотека!!! Кухня- выше всяких похвал!!! Прекрасное обслуживание!!! Цены- адекватны уровню!!! Обязательно вернёмся!!!
Оля Тищенко 18 відгуків доданий 05.02.2019 14:19:25
Я много раз посещала ресторан в обед, во время ужина или просто заходила выпить бокал вина. Независимо от того когда я приезжаю, меня всегда приятно удивляет персонал. Это в первую очередь одна из главных причин, по которой я туда возвращаюсь снова и снова .В этом ресторане обслуживание не похоже на другие рестораны города. Особая атмосфера! 
Отличное место для встреч с друзьями, гостеприимные хозяева, которые с радостью помогут с выбором, тёплая и дружеская обстановка 😊
Руслан Бродін 18 відгуків доданий 05.02.2019 14:02:22
Интересная концепция, хорошее обслуживание и вкусная еда. Всем любителям отличной кухни - рекомендую! Если вы планируете свой визит вечером или в выходной день - советую заказать столик предварительно т.к. заведение не большое по площади и свободного места, попросту, может не быть.
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію