І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати

Найактивніший користувач

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Відгук дня

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Опис підприємства

Ресторан «Mulberry»

Ресторан знаходиться на вулиці Шовковичній. В основу концепції лягло бажання створити по-домашньому затишне і атмосферний місце в діловому центрі міста. Що стосується ягідної тематики - вона простежується, як в інтер'єрі, так і в меню.

Простір ділиться на два поверхи. На першому - основний зал, сигарна кімната в нижньому залі, де можна також замовити кальян. В цілому - оформлення відрізняється лише деталями, але виконано в одній стилістиці. На нижньому поверсі атмосфера більш камерна.

Кухня в Mulberry - європейська та українська в авторській подачі. Наприклад, оселедець, маринована з чорноморської кількою або генеральське сало в гострій паприці, в зелені і в чорному перці. Продукти в ресторан привозять локальні, але іноді задум шефа вимагає унікальних продуктів з інших континентів (наприклад, каре новозеландського ягняти, марокканські восьминоги)

Написати відгук

Nika Polevaya 22 відгуки доданий 05.02.2019 15:18:42
Каждый раз в полном восторге... кухня ,атмосфера,персонал -всё на высшем уровне!
Григорий Белов 14 відгуків доданий 05.02.2019 14:47:45
Приятная атмосфера интерьера, встретил официант и принял заказ - очень внимательный к деталям. Все блюда, которые мы заказали - были отменны, подача на высшем уровне!  Мы отлично провели время и рекомендуем этот ресторан киевлянам, а также гостям города Киев!
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію