І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати
назад
...
Київська область
Київ
Ресторани
Ресторан «Хуторець на Дніпрі»

Ресторан «Хуторець на Дніпрі»

1 відгук

Місто: Київ

Адреса: Набережно-Хрещатицька вулиця 10а

Показати карту

Графік роботи

Найактивніший користувач

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Відгук дня

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Опис підприємства

Ресторан «Хуторець на Дніпрі»

Вперше цей ресторан з’явився на березі Дніпра у 1998 році… Сьогодні Хуторець став більш сучасним та більш вишуканим… Але залишився щирим та гостинним – по-справжньому українським.
Ми зібрали найсмачніші страви з усіх регіонів України: тут знайшлося місце для риби дніпровського улову і чорноморської, для закарпатського баноша і гуцульських страв, а також для львівського сирника та славетного київського торта. А чи можна уявити українську кухню без сала? У нас ви знайдете сім видів сала та три види смальця. Бажаєте наваристого українського борщу? У нас його п’ять видів, 7 видів вареників, а також страви на мангалі та власна коптильня! Де українське застілля – там не обійтися без льодяної горілки. До цього питання ми підійшли дуже серйозно – створили унікальну горілчану кімнату із більш ніж 80 видами горілки зі всієї України!
А з приходом тепла ми відкриваємо сезон прогулянок Дніпром та катаємо наших гостей на корабликах, щоб ви могли одночасно куштувати смачні українські страви та насолоджуватися видами столиці. Справжнім відкриттям для багатьох стане наша незвичайна тераса, розташована прямо на воді.
Ми завжди раді і закоханим парам, і великим компаніям, і сім’ям із дітьми - кожні вихідні ми влаштовуємо розваги для дітей з аніматорами, а по вечорах грає жива музика.
ХУТОРЕЦЬ на Дніпрі – це втілення справжньої української гостинності та традиційного смаку. Переконайтеся у цьому, завітавши до нас у гості!

Написати відгук

Nika Polevaya 22 відгуки доданий 05.02.2019 15:20:00
Очень душевная атмосфера, создаётся чувство уюта и домашности 😌😌 Еда отменная, наконец-то удалось найти место, где все по душе 💞Спасибо, ждите ещё )
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію