І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати
назад
...
Київська область
Київ
Ресторани
Гастрономічний ресторан Барсук

Гастрономічний ресторан Барсук

2 відгуки

Місто: Київ

Адреса: провулок Євгена Гуцала 3а

Показати карту

Графік роботи

Найактивніший користувач

Владислав Омельянчик
1 відгук

Владислав Омельянчик

Loop

1 відгук
Отличное место и очень дешево!!!

Відгук дня

Nika Polevaya
22 відгуки

Nika Polevaya

Заміський ресторан Тоскана Гриль

1 відгук
Великолепная атмосфера, вкусная еда и качественный сервис. Вообщем все на высоте! Всеми довольны, не смотря на высокую цену. Спасибо хостесам за оперативную работу)...

Опис підприємства

Гастрономічний ресторан Барсук

Гастрономічний ресторан «Барсук» зі стейками з мармурового м'яса, настоянками і соусами власного приготування, а також кулінарної школою. Інтер'єр оформлений в стилі класичного пабу з бетонними стінами, великими панорамними вікнами, оригінальними лампами, маленькими дерев'яними столиками і яскравими стільцями.

В меню ресторану представлена ​​європейська кухня, з акцентом на італійську: різноманітні холодні закуски і брускети, мідії в винному соусі, теплі салати, фуа-гра, м'ясні і рибні стейки, приготовані на грилі, а також легкі десерти. У барній карті присутній широкий вибір фірмових настоянок, шотландського, ірландського та канадського віскі, коньяку, бренді і рому.

У ранковий час в «Барсуку» працює кулінарна школа для дітей, а після обіду - для дорослих.

Написати відгук

Полина Архипова 25 відгуків доданий 05.02.2019 15:07:38
Выбрала этот ресторан, чтобы отметить день рождения. Потрясающее меню . Супер обслуживание. Все очень вкусно. Приемлемые цены. Очень красивый интерьер. Единственно, что оставила странное впечатление: кроме нас никого больше не было. Желаю ресторану удачи и процветания
Екатерина Кот 15 відгуків доданий 05.02.2019 15:06:35
 Случайно наткнулись на этот ресторан и не пожалели! Потрясающее место, начиная от интерьера, общей атмосферы и заканчивая обслуживанием! Официанты вежливые, воспитанные. Меню очень разнообразное.  Блюдо приготовили достаточно быстро. Вкусовые качества просто невозможно передать! Я не особо люблю рыбу, чаще предпочитаю мясо, но это блюдо просто покорило меня. Нежная рыба, которая просто тает во рту. Я всем советую посетить это место, оно действительно стоит внимания! А ресторану желаю успехов и процветания.
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію