І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати
назад
...
Київська область
Київ
Ресторани
FM CAFE (Factory Meal) - сімейне кафе-ресторан

Графік роботи

Найактивніший користувач

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Відгук дня

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Опис підприємства

FM CAFE (Factory Meal) - сімейне кафе-ресторан

FM CAFE (Factory Meal) - сімейне кафе-ресторан, де ви зможете відпочити в колі родини або друзів, подивитися чорно-біле кіно або послухати музику. Ми вирішили дізнатися, на чому будувався домашній затишок ресторану

Дизайн розробляла Юлія Байдик, проекти якої поєднують в собі функціональність і затишок. Кафе відкрилося в лютому 2018 року, і спочатку була націлена виключно на спальний район і його жителів. Простір зоновано таким чином, щоб гості могли усамітнитися, але в той же час не були відрізані від решти. Загальна концепція дизайну - європейський сучасний стиль з художніми акцентами. Присутній велика палітра теплих кольорів, в обробці переважає венеціанська штукатурка.
Ресторан-кафе має два поверхи. Перший поверх розрахований на 70 осіб. Він поділений на дві частини: барну зону, в якій розташовано 7 столів та зону, в якій гості воліють снідати або обідати.
Друга частина - основний зал. Зонально поділений на різні по дизайну простору. Тут ви знайдете бібліотеку і геометричні фігури в стилі кубізму.
На найближчий час ресторан продумав такі захід для своїх гостей, як покази кіно. Щоп'ятниці о 20:00 приходьте дивитися класику світового кінематографа. По суботах з 19:30 проходять тригодинні музичні вечори. А по неділях о 12:00 ви можете відвідати майстер-клас з приготування кондитерських або борошняних виробів. Також за бажанням гостей транслюються спортивні події.

У ресторані дуже трепетно ​​ставляться до бажань гостей, тому під час презентації меню, гості заповнювали анкети, висловлюючи свої побажання, які потім врахували при створенні остаточних страв. У меню переважає європейська кухня з тайськими і китайськими акцентами.

Зверніть увагу: в ресторані розробили спеціальне дитяче меню.

Функціонує власний кондитерський цех, а на фермерських ринках закуповують фрукти, овочі і молочну продукцію. Якщо ви плануєте відзначити свято вдома або на роботі, для вас спеціально спечуть торт будь-яких розмірів, з огляду на ваші специфічні побажання. З 12:00 до 16:00 по буднях подають бізнес-ланчі, які повністю оновлюються кожні 2 тижні. Плюс кожен день має своє власне меню.

Серед різноманітних позицій в меню ми вибрали качину ніжку томління в соєво-апельсиновому маринаді, яку подають з малиновим соусом, томління яблуками і диким рисом (219 грн).
На даний момент винна карта нараховує 42 позиції. Найближчим часом планують розширити пивну карту, додавши крафт. Ми ж традиційно спробували кілька коктейлів. Maple Bourbon (115 грн) готують на основі бурбона, кленового сиропу, біттера ангостура, апельсинового фрешу і соку лайма. М'який з кислинкою, незважаючи на наявність кленового сиропу.

Написати відгук

Ваня Іванишин 15 відгуків доданий 05.02.2019 15:14:05
Потрясающе красивое место !Все идеально чисто, персонал позитивный в то же время есть ощущение в гостях, что безумно приятно!Еда вкуснее чем дома)Все на высшем уровне!Уют, позитив, качество!
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію