І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати
назад
...
Київська область
Київ
Ресторани
Домашній італійський ресторан Bigoli

Графік роботи

Найактивніший користувач

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Відгук дня

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Опис підприємства

Домашній італійський ресторан Bigoli

Ресторан домашньої італійської кухні в центрі столиці з гастрономічною лавкою і пастою власного приготування. У ресторані для гостей функціонує два просторі зали і невелика літня тераса. Тут високі стелажі по периметру залу з пляшками дорогого вина, напівпрозорі буфети, де зберігається посуд, колекція раритетних машинок для приготування пасти, а також живі квіти в залах, які доповнюють класичний інтер'єр «Bigoli».

У барном меню представлено червоне тосканское вино, лімончелло власного приготування, італійське пиво, граппа, аквавіт і безліч коктейлів на основі ігристого вина.

У «Bigoli» працює гастрономічна крамниця, де відвідувачі можуть купити додому приготовлену в ресторані пасту, оливки, в'ялені помідори, оливкова олія, бальзамічний оцет, і інші італійські смакоту. Вперше в Україні представлений Моцарелла-бар. Двічі на тиждень свіжу моцарелу буфало і буратта доставляють прямо з Італії.

Ресторан відкритий з 8 ранку на сніданки і працює до останнього клієнта. Щосуботи та щонеділі, з 11:00 до 12:00 ранку, в ресторані проходять уроки італійської мови для дітей віком від 3 до 7 років.

Написати відгук

Полина Архипова 25 відгуків доданий 05.02.2019 15:10:55
Кухня достаточно хорошая, базовые рецепты с Италии, но мне не хватало именно чего-то нового, изюминки и новизны от шефа.
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію