І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати
назад
...
Київська область
Київ
Ресторани
BARVY - ресторан сучасної української кухні

Графік роботи

Найактивніший користувач

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Відгук дня

跳跃 蒋
1 відгук

跳跃 蒋

ТОВ "УКР-Хімія"

3 відгуки
這筆交易很成功。 我拿著月亮的盒子很高興。 在中國交付給我。 我建議你買!

Опис підприємства

BARVY - ресторан сучасної української кухні

Основу концепцій заповідей легла ідея популяризація національного духу, бажано не тільки ускладнювати, але й привозити в життя більшу кількість гастрономічних ідей, даючи можливість українським талантам представити перед входом цінителей і любителів.

Дизайн интерьера - головокружительный. Його авторами є архітектори Слава Балбек і Андрей Березинський (перемогли в номінації «Інтер'єр року» за версіями Global Excellence Awards). Головна роль у оформленіі є світильниками та декоративними елементами на потоці. Почему там? Щоб не відволікати увагу гостей від головного - предметів мистецтва. Все ж, інтер'єр сам по себе є шедевром. Мій улюблений елемент - декоративні синічки, які словно заглядали в основний зал сквозь кришу.

Гастрономічний живописець ресторану - досвідчений шеф-повар Олег Белоус. За його плечами дев'ять років роботи в Азії, ресторанах мережі «Козырная Карта», в будь-якій та іншій українській кухні «Чорний Поросенок». Наближення недюжинной практики і обширне володіння наукою в області кулінарії, що відчувається з перших хвилин суспільства. Олег ловко відповідає на всі питання, демонструє підкованість і талант, які вражають.

Бар від кухні не відстає, в неї представлена ​​неординарна коктейльна карта. Назар Макаров, шеф-бармен, є яскравим прикладом всесторонньої розвитості, сдержанності і скромності. Одним словом - талант. У заведеній пропонується не трапити час на вирахування і уміння, тому всі авторські коктейлі мають один прайс. Меню деліться на три категорії: Імоджинаріум (тренди світової барної культури), Бар-стріт (класика, звичайна на локальних інфраструктурах), Десертні (сладкі і насищенні коктейлі, які стають дополнением до десерту або заменят його).

Написати відгук

Ваня Іванишин 15 відгуків доданий 05.02.2019 15:13:32
Заведение с неплохой кухней и весьма уютной атмосферой. В принципе остались довольны, но честно говоря какого-то "вау-эффекта" у нас не возникло.
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію