І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати

Найактивніший користувач

Ігнат Пономар
2 відгуки

Ігнат Пономар

ТОВ "УКР-Хімія"

18 відгуків
Нещодавно брав у них діфенілацетонітріл оптом. Залишилися задоволеними всім нашим персоналом наданої знижкою на оптову закупівлю, на великому замовленні значно заощадили. Взагалі то це не перше наше замовлення, періодичні купуємо в укр-хімії великі партії хімічних реактивів для нашого виробництва. На якість співпраці не скаржимося, все добре і безпомилково. Останнім часом наша фірма перейшла на хі...

Відгук дня

Ігнат Пономар
2 відгуки

Ігнат Пономар

ТОВ "УКР-Хімія"

18 відгуків
Нещодавно брав у них діфенілацетонітріл оптом. Залишилися задоволеними всім нашим персоналом наданої знижкою на оптову закупівлю, на великому замовленні значно заощадили. Взагалі то це не перше наше замовлення, періодичні купуємо в укр-хімії великі партії хімічних реактивів для нашого виробництва. На якість співпраці не скаржимося, все добре і безпомилково. Останнім часом наша фірма перейшла на хі...

Опис підприємства

ТОВ "УКР-Хімія"

Компанія ТОВ «УКР-ХІМІЯ» рада вітати Вас на нашому сайті.

 ТОВ «УКР-ХІМІЯ» є провідною компанією по всій Україні що реалізує хімічні реактиви та сировину, лабораторний і хімічний посуд, лабораторне обладнання та меблі, супутню продукцію. Працівники нашої компанії є кваліфікованими фахівцями в областях хімії, економіки, інформаційних та Інтернет технологій.

 
 

 

Наші переваги - це доступна ціна та висока якість продукції, надійність, широкий асортимент товарів і оперативність в пошуку потрібного Вам товару. Ми пропонуємо імпортовану нами продукцію виробників Європи, Азії та Америки (хімреактиви: ізопропіловий спирт (ізопропанол), пропіленгліколь, гліцерин, цинк оксид, натрій гідроксид, катіонів і ін; прилади лабораторні: дистилятори, мікроскопи, манометри, рн-метри, ваги торговельні, ваги електронні, ваги лабораторні т. п; лабораторний посуд: воронки, термометри, пробірки, кювети, колби, склянки і т. п;). Нашими клієнтами є виробничі, науково-дослідні, діагностичні та навчальні лабораторії, підприємства важкої промисловості і машинобудування, харчової та побутового сектора економіки, медичні заклади, санепідемстанції, сільськогосподарські підприємства, будівельні компанії та ін.

 

Вся продукція має сертифікати якості і іншу супровідну документацію і відповідає вітчизняним стандартам. Асортимент хімреактивів, хімічних і ветеринарних субстанцій, лабораторної та хімічного посуду, лабораторного обладнання, лабораторних меблів постійно зростає, а товар відсутній на складі, поставляється замовнику в обумовлені терміни. 15-річний досвід успішної діяльності колективу «Системи Оптимум» на хімічному ринку України допоможуть Вам оптимально вибрати все необхідне для Вашої лабораторії і виробництва. Ми станемо невід'ємною складовою Вашого успіху.

 

ТОВ «УКР-ХІМІЯ» спеціалізується на комплексному забезпеченні лабораторій. Широкий діапазон пропонованої нами продукції дозволяє задовольнити запити лабораторій будь-яких рівнів і напрямків діяльності, від невеликих навчальних, до великих дослідних центрів промислових підприємств.

 

Компанія ТОВ «УКР-ХІМІЯ» займається комплексним забезпеченням лабораторій в Києві і інших містах України. У нашому каталозі Ви знайдете професійне медичне обладнання для облаштування та оптимізації роботи в лабораторіях від відомих світових та вітчизняних виробників.

  

Асортимент каталогу компанії
 

На сайті компанії ТОВ «УКР-ХІМІЯ» представлено широкий ряд продукції, що дозволяє проводити найскладніші лабораторні дослідження, зробити процес роботи комфортним і більш ефективним.

 

Хімічна сировина, реактиви;
Вагове обладнання;
Лабораторне обладнання;
Приналежності лабораторні;
Лабораторні і медичні меблі;
печі;
Посуд і прилади зі скла;
Дитячі телескопи, мікроскопи;
Медичне обладнання;
Генератори.
 

У нас Ви можете замовити як комплексне забезпечення вашої лабораторії «з нуля» в залежності від напрямку і специфіки її роботи, так і підібрати потрібну техніку, меблі, реактиви та ін. В залежності від конкретних потреб вашої організації.

  

Переваги співпраці з ТОВ «УКР-ХІМІЯ»
 

Якість обладнання. Ми намагаємося працювати тільки з кращими вітчизняними і зарубіжними виробниками лабораторного забезпечення безпосередньо, щоб зробити нашу продукцію доступною кожному.
Гарантії. Компанія надає гарантії на продукцію, виконує післягарантійні зобов'язання.
Доступність. У ТОВ «УКР-ХІМІЯ» діє гнучка система знижок, яка дозволяє робити вигідні придбання для ваших лабораторій.
Оперативність. Ми вважаємо своїм обов'язком осуществлятькомплексное забезпечення лабораторій Харкова і інших міст України в найкоротші терміни.
Сервіс високого рівня. Якщо Ви відчуваєте труднощі з вибором товару, то наші консультанти нададуть вам необхідну допомогу.

 

Компанія ТОВ «УКР-ХІМІЯ» співпрацює з фірмами різної спеціалізації. Серед наших клієнтів будівельні, промислові, торговельні, сільськогосподарські, медичні, фармацевтичні організації. Крім того, наша продукція актуальна і для використання в приватних цілях, в поштовій і ювелірної сферах. Фахівці ТОВ «УКР-ХІМІЯ» завжди готові допомогти підібрати кращі продукти для вашої лабораторії.

 

Якісне медичне обладнання - основа успішної роботи вашої фірми!

 

Ми раді, будемо вітати Вас на сторінках сайту компанії ТОВ «УКР-ХІМІЯ». Фірма ТОВ «УКР-ХІМІЯ» спеціалізується на поставках лабораторного обладнання вирішального широкий спектр завдань від санітарно-екологічного контролю, до контролю хімічного складу будівельних матеріалів, сплавів металів, стічних вод, аналізу харчової продукції та багато інших За короткий час нам вдалося сформувати унікальну мережу постачальників аналітичного обладнання в Україну.

 

У 2007 році компанія ТОВ «УКР-ХІМІЯ» стає офіційним дилером фірми «Radwag» - лідера з виробництва електронних

Написати відгук

Ігнат Пономар 2 відгуки доданий 11.08.2019 15:22:28
Нещодавно брав у них діфенілацетонітріл оптом. Залишилися задоволеними всім нашим персоналом наданої знижкою на оптову закупівлю, на великому замовленні значно заощадили. Взагалі то це не перше наше замовлення, періодичні купуємо в укр-хімії великі партії хімічних реактивів для нашого виробництва. На якість співпраці не скаржимося, все добре і безпомилково. Останнім часом наша фірма перейшла на хімреактиви від постачальника укр-хімія. Тут немає проблем з якістю, та й ціни нормальні, і доступні. На сайті представлений хороший асортимент. Цілком реально узгодити доставку в адекватні терміни. Нарікань і зауважень до укр-хімії немає.
Андрей Осипов 2 відгуки доданий 26.07.2019 21:11:54
Хорошая компания, часто пользуемся их услугами и в основном покупаем в укр-химии, цены у них более чем выгодные. По доставке ничего не могу сказать, потому что заказываем и получаем наш товар вовремя, что удобно, хоть и стоит дополнительных денег. Заказывал в укр-химии луну и всегда все отлично. Здесь меня все устраивает и цены, и ассортимент, и качество. Поставки выполняются быстро, цены не завышены, можно быстро подобрать необходимые товары. На сайте есть описания, но мне обычно удобнее все уточнить. 
Арон Ивашкевич 2 відгуки доданий 14.07.2019 12:17:02
Отличная компания с огромным — реально огромным ассортиментом, наверно одним из самых больших в Украине. Практически все что нужно для лаборатории, все можно здесь найти, от реактивов до приборов. Правда цены не на все самые низкие, но много товаров еще и дешевые, и если заказывать сразу много с доставкой и скидкой, то получается более чем выгодно. Заказывал крупную поставку пропена в город Варна, в мелкой фасовке в 200 грамм. Доставка быстрая, товары хорошо упакован в герметичных пакетах. Рекомендую укр-химию к сотрудничеству.   
Айбике Уразаева 2 відгуки доданий 25.06.2019 18:06:59
Отличная компания укр-химия, очень слаженная в работе. С ними очень удобно работать, мне сразу прикрепили менеджера, который достаточно компетентен и всегда на связи. Оперативно предоставляют необходимую информацию. Хороший каталог,очень понятный и удобный, только на счет цен надо уточнять-так как у нас тенге, а у них цены в гривнах. Мне нравится эта компания, сразу видно что работают на совесть, нравится подход к клиенту, цены у них приемлемые, реактивы стараются продавать оптом. Покупала красную ртуть Луна-М/СГМ, доставили вовремя в город Тараз, задержки по доставки не было. Товаром и доставкой мне в Казахстан осталась довольная и впечатление про укр-химия сложилось очень хорошие. Эта компания укр-химия является представителем ряда крупных иностранных компаний лабораторного оборудования и химии. Цены здесь не выше, чем в других более мелких фирмах, но качество хорошее,и товар часто бывает на складе, бывают акции на лабораторную посуду и химию, можно купить по очень даже низкой цене. Радует, что укр-химия работает и с физическими лицами. Ничего плохого сказать о них не могу. Мой заказ выполнили быстро, отношение доброжелательное. Хочу поблагодарить менеджера своего за оперативную работу. В общем, весь персонал показался мне положительным. Да и по качеству продукции вроде все отлично и нареканий нету. Оперативно среагировали, ответили почти сразу, после подачи заявки на покупку луны. Оформили мне заказ, выставили счет, оплатила за заказ и мне доставили товар в Тараз. Привезли, позвонили мне, я вышла и приняла товар. Проверила луну и подтвердила, что он оригинал и отлично по показателям себя показал. Расписалась в накладных и забрала свой товар. Отличная компания укр-химия. Хорошие цены. Приятный персонал. Быстрая обработка заказа, грамотная консультация и доставка! Пример отличной работы.
Samir Annageldiev 2 відгуки доданий 13.06.2019 17:32:24
Mükemmel bir şirket ukr-himiya, birçok ürün için oldukça uygun fiyatlar, tüketicilerle iyi iletişim kurar. Mektuplara ve sorulara cevap vermek için biraz daha hızlı olabilecek tek şey, o zaman genel olarak şirketin hakkında herhangi bir şikayet olmazdı. 20/20 kırmızı bir cıva aldım. İkna edici bir zamanda, Mary şehrine getirildi. Teslimatta gecikme olmadı. İş için teşekkürler.
Федір Гузенко 4 відгуки доданий 08.06.2019 13:17:06
Дуже задоволений роботою укр-хімії! Дали докладну консультацію по телефону, привезли все в строк. Дали непогану знижку на ОПТ. До товару претензій немає, на виробництво замовляв ізопропіловий спирт. Все нове, упаковане, акуратно на поддонах складено і з накладними товар привезли. Розписався і мені вивантажили акуратно на склад нашого виробництва. Поки купував тут тільки один раз і робота персоналу здалася мені добросовісной, а сама укр-хімія солідним, і надійним продавцем і постачальником. Сподіваюся з часом сервіс і якість товарів залишиться на високому рівні, хотілося би продовжувати робити тут покупки. Висловлюю щиру подяку укр-хімії за якісний изопропанол. Не було браку, некомплекту, або ще якихось проблем. Допомогли вибрати, доставити своєю доставкою до нас на склад, цікавляться, чи все в порядку з надісланим товаром. Продовжу замовляти тут, і іншим рекомендую.
Elizaveta Aitina 3 відгуки доданий 07.06.2019 14:53:36
Paldies par darbu UKR-Himiya! Es nevaru vainot sarkanā dzīvsudraba Luna M. kvalitāti. Burkas tiek iepakotas stiprās tvertnēs ligzdojošas lelles veidā, un konteineri atrodas ražotāja oriģinālajā metāla kastē. Viņi savlaicīgi ieradās Rēzeknes pilsētā, visas manas pasūtījuma vienošanās bija ātra un vienkārša. Liela izvēle un labas cenas. Protams, es varu nopirkt daudzus produktus un lētāk, bet es ticu UKR-Himiya, es jau esmu to daudzkārt pasūtījis. Oriģinālā kasete Luna-M, laba kvalitāte, parasti labi izstrādājumi un jūs vienmēr varat vienoties par ērtu piegādi. 2 gadi gatavojas uzrakstīt pārskatu un beidzot nolēma. Paldies par jūsu darbu un produktu!
Анатолий Сорба 4 відгуки доданий 03.06.2019 14:19:41
Доволен остался обслуживанием, все пришло в сроки и с качеством. Нитроэтан укомплектован в оригинальную коробку. Взял на пробу первую разведывательную партию пока. Плохо что от пяти литров пришлось покупать, оказывается что на экспорт укр-химия не продает в розницу, а только от пяти литров. Хорошая и слаженная работа, нитроэтан пришел в самые кротчайшие сроки, да еще и цены приемлемы!!! Всем доволен, спасибо!!!! Вообщем укр-химия на 5+!
Jiao Wu Li 2 відгуки доданий 31.05.2019 17:30:06
我訂購了幾個訂單,並且在不同的時間我為我的化學組織購買了許多產品。 這一次,我們購買了20/20紅汞。 我很高興。 幾乎所有東西都可用,幾乎沒有等待。 及時交貨。 我喜歡服務水平,對顧客的態度。 我們一定會獲得更多產品,並祝您公司成功。
Denis Tarkov 9 відгуків доданий 28.05.2019 17:14:31
Спасибо за то, что вовремя доставили нитроэтан пять флаконов литровых. Ассортиментом и уровнем сервиса тоже доволен. Терпеливые менеджеры, отлично знающие свой товар и умеющие общаться с покупателями. Я не очень умею искать информацию в компьютере, поэтому важно, что мне смогли подробно рассказать про интересующие меня нитроэтан лучше чем в других магазинах. Доставили хорошо упакованным в оригинальной коробке с документами на товар. Плохо что не продаете на экспорт от 1 л. Пришлось покупать пять литров. Также прошлой покупки тоже доволен, в конце января доставили бензальдегид канистру 20 л., очень качественный у вас товар. Ждите еще заказ от меня в августе месяце. Спасибо за товар, советую укр-химию как добросовестного поставщика химии.
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію