І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати

Найактивніший користувач

Илона Маркова
1 відгук

Илона Маркова

EMBO - професійна розкрутка сайту

3 відгуки
Нужны были подрядчики по линкбилдингу.. Сами не обладаем нужными навыками, решили обратиться. Рассматривали несколько вариантов, в итоге остановились на EMBO Studio, ребята настоящие профи, все отчеты вовремя, рост позиций и посещаемости, очень довольны сотрудничеством!...

Відгук дня

Илона Маркова
1 відгук

Илона Маркова

EMBO - професійна розкрутка сайту

3 відгуки
Нужны были подрядчики по линкбилдингу.. Сами не обладаем нужными навыками, решили обратиться. Рассматривали несколько вариантов, в итоге остановились на EMBO Studio, ребята настоящие профи, все отчеты вовремя, рост позиций и посещаемости, очень довольны сотрудничеством!...

Опис підприємства

ТОВ "УКР-Хімія"

Компанія ТОВ «УКР-ХІМІЯ» рада вітати Вас на нашому сайті.

 ТОВ «УКР-ХІМІЯ» є провідною компанією по всій Україні що реалізує хімічні реактиви та сировину, лабораторний і хімічний посуд, лабораторне обладнання та меблі, супутню продукцію. Працівники нашої компанії є кваліфікованими фахівцями в областях хімії, економіки, інформаційних та Інтернет технологій.

 
 

 

Наші переваги - це доступна ціна та висока якість продукції, надійність, широкий асортимент товарів і оперативність в пошуку потрібного Вам товару. Ми пропонуємо імпортовану нами продукцію виробників Європи, Азії та Америки (хімреактиви: ізопропіловий спирт (ізопропанол), пропіленгліколь, гліцерин, цинк оксид, натрій гідроксид, катіонів і ін; прилади лабораторні: дистилятори, мікроскопи, манометри, рн-метри, ваги торговельні, ваги електронні, ваги лабораторні т. п; лабораторний посуд: воронки, термометри, пробірки, кювети, колби, склянки і т. п;). Нашими клієнтами є виробничі, науково-дослідні, діагностичні та навчальні лабораторії, підприємства важкої промисловості і машинобудування, харчової та побутового сектора економіки, медичні заклади, санепідемстанції, сільськогосподарські підприємства, будівельні компанії та ін.

 

Вся продукція має сертифікати якості і іншу супровідну документацію і відповідає вітчизняним стандартам. Асортимент хімреактивів, хімічних і ветеринарних субстанцій, лабораторної та хімічного посуду, лабораторного обладнання, лабораторних меблів постійно зростає, а товар відсутній на складі, поставляється замовнику в обумовлені терміни. 15-річний досвід успішної діяльності колективу «Системи Оптимум» на хімічному ринку України допоможуть Вам оптимально вибрати все необхідне для Вашої лабораторії і виробництва. Ми станемо невід'ємною складовою Вашого успіху.

 

ТОВ «УКР-ХІМІЯ» спеціалізується на комплексному забезпеченні лабораторій. Широкий діапазон пропонованої нами продукції дозволяє задовольнити запити лабораторій будь-яких рівнів і напрямків діяльності, від невеликих навчальних, до великих дослідних центрів промислових підприємств.

 

Компанія ТОВ «УКР-ХІМІЯ» займається комплексним забезпеченням лабораторій в Києві і інших містах України. У нашому каталозі Ви знайдете професійне медичне обладнання для облаштування та оптимізації роботи в лабораторіях від відомих світових та вітчизняних виробників.

  

Асортимент каталогу компанії
 

На сайті компанії ТОВ «УКР-ХІМІЯ» представлено широкий ряд продукції, що дозволяє проводити найскладніші лабораторні дослідження, зробити процес роботи комфортним і більш ефективним.

 

Хімічна сировина, реактиви;
Вагове обладнання;
Лабораторне обладнання;
Приналежності лабораторні;
Лабораторні і медичні меблі;
печі;
Посуд і прилади зі скла;
Дитячі телескопи, мікроскопи;
Медичне обладнання;
Генератори.
 

У нас Ви можете замовити як комплексне забезпечення вашої лабораторії «з нуля» в залежності від напрямку і специфіки її роботи, так і підібрати потрібну техніку, меблі, реактиви та ін. В залежності від конкретних потреб вашої організації.

  

Переваги співпраці з ТОВ «УКР-ХІМІЯ»
 

Якість обладнання. Ми намагаємося працювати тільки з кращими вітчизняними і зарубіжними виробниками лабораторного забезпечення безпосередньо, щоб зробити нашу продукцію доступною кожному.
Гарантії. Компанія надає гарантії на продукцію, виконує післягарантійні зобов'язання.
Доступність. У ТОВ «УКР-ХІМІЯ» діє гнучка система знижок, яка дозволяє робити вигідні придбання для ваших лабораторій.
Оперативність. Ми вважаємо своїм обов'язком осуществлятькомплексное забезпечення лабораторій Харкова і інших міст України в найкоротші терміни.
Сервіс високого рівня. Якщо Ви відчуваєте труднощі з вибором товару, то наші консультанти нададуть вам необхідну допомогу.

 

Компанія ТОВ «УКР-ХІМІЯ» співпрацює з фірмами різної спеціалізації. Серед наших клієнтів будівельні, промислові, торговельні, сільськогосподарські, медичні, фармацевтичні організації. Крім того, наша продукція актуальна і для використання в приватних цілях, в поштовій і ювелірної сферах. Фахівці ТОВ «УКР-ХІМІЯ» завжди готові допомогти підібрати кращі продукти для вашої лабораторії.

 

Якісне медичне обладнання - основа успішної роботи вашої фірми!

 

Ми раді, будемо вітати Вас на сторінках сайту компанії ТОВ «УКР-ХІМІЯ». Фірма ТОВ «УКР-ХІМІЯ» спеціалізується на поставках лабораторного обладнання вирішального широкий спектр завдань від санітарно-екологічного контролю, до контролю хімічного складу будівельних матеріалів, сплавів металів, стічних вод, аналізу харчової продукції та багато інших За короткий час нам вдалося сформувати унікальну мережу постачальників аналітичного обладнання в Україну.

 

У 2007 році компанія ТОВ «УКР-ХІМІЯ» стає офіційним дилером фірми «Radwag» - лідера з виробництва електронних

Написати відгук

Обращаюсь в компанию не первый раз. Широчайший ассортимент! Вежливые сотрудники, быстрая доставка, цена соответствует качеству. Последняя оптовая закупка была Альфа-бромпропиофенон (БК1, Бромкетон-1). Буду еще обращаться!
Арслан Сай 3 відгуки доданий 15.09.2019 21:33:07
Крупное предприятие из Стамбула, находимся в Турции. Искали селен-74. Приятно, что у данного поставщика этому направлению посвящен целый раздел. Не пришлось долго бродить и искать по сайту. Оформили заявку. Ответили в течение часа. Все было в наличии. Укр-химия - выручили. Все оказалось в наличии. Хорошая компания! Менеджеры - профессионалы! Менеджер быстро обработала заявку и выставила счет. Отгрузили быстро и доставили груз к нам на склад на восьмой день после обеда. Хорошая компания укр-химия, которая действительно разбирается в химической продукции. Рекомендую!
Игорь Васильевич 2 відгуки доданий 14.09.2019 11:04:53
Позвонил уточнил цену, уточнил наличие. Все устроило - цена не кусается, объем оказался в наличии, качество продукции прекрасное. Отгрузили в тот же день заказа и отправили в г.Электроугли к нам на предприятие, на следующий день продукцию. Заказывал метиламина гидрохлорид и кислот для своего производства. .Получил оперативно на восьмой день. Качеством и ценой доволен, очень понравилось все оперативно.
Гелла Фабис 2 відгуки доданий 02.09.2019 00:08:26
Спасибо за вашу работу укр-химия! Не придраться ни к качеству товаров, ни к качеству оказания услуг. Конечно дороже по цене чем у других, но там где дешевле не кто на экспорт не хотел доставлять ртуть. Тем более в большом количестве. А укр-химия нам доставила, выгрузили у нас на складе, наш специалист проверил, кладовщик расписался в накладных и на этой хорошей ноте мы решили закупать и дальше только в компании укр-химия. Ртуть упакованная в металлические фляги с 34,5 кг в каждой, прочные в деревянных коробках, привезли на седьмой день. Но говорили что девять дней будет ехать к нам товар, а доставили раньше. Документы на товар тоже присутствовали. Все оформление было быстрым и простым. Спасибо!
Никита Камаев 2 відгуки доданий 22.08.2019 18:51:35
Выражаем благодарность коллективу компании укр-химии за оперативное выполнение нашего заказа. Благодаря вашей слаженной работе, мы смогли вовремя реализовать поставленные перед нами задачи!  Обращаюсь в компанию не первый раз. Широчайший ассортимент! Вежливые сотрудники, быстрая доставка, цена соответствует качеству. Хотим поблагодарить компанию ООО "УКР-Химия"! Срочно нужны был 20/20, искали по всей России, нашли здесь. ООО "УКР-Химия" предлагают отличное качество продукции и хорошие цены. В целом коллектив очень профессиональный и клиент-ориентированный.  Удачи в дальнейшей деятельности!
Ігнат Пономар 2 відгуки доданий 11.08.2019 15:22:28
Нещодавно брав у них діфенілацетонітріл оптом. Залишилися задоволеними всім нашим персоналом наданої знижкою на оптову закупівлю, на великому замовленні значно заощадили. Взагалі то це не перше наше замовлення, періодичні купуємо в укр-хімії великі партії хімічних реактивів для нашого виробництва. На якість співпраці не скаржимося, все добре і безпомилково. Останнім часом наша фірма перейшла на хімреактиви від постачальника укр-хімія. Тут немає проблем з якістю, та й ціни нормальні, і доступні. На сайті представлений хороший асортимент. Цілком реально узгодити доставку в адекватні терміни. Нарікань і зауважень до укр-хімії немає.
Андрей Осипов 2 відгуки доданий 26.07.2019 21:11:54
Хорошая компания, часто пользуемся их услугами и в основном покупаем в укр-химии, цены у них более чем выгодные. По доставке ничего не могу сказать, потому что заказываем и получаем наш товар вовремя, что удобно, хоть и стоит дополнительных денег. Заказывал в укр-химии луну и всегда все отлично. Здесь меня все устраивает и цены, и ассортимент, и качество. Поставки выполняются быстро, цены не завышены, можно быстро подобрать необходимые товары. На сайте есть описания, но мне обычно удобнее все уточнить. 
Арон Ивашкевич 2 відгуки доданий 14.07.2019 12:17:02
Отличная компания с огромным — реально огромным ассортиментом, наверно одним из самых больших в Украине. Практически все что нужно для лаборатории, все можно здесь найти, от реактивов до приборов. Правда цены не на все самые низкие, но много товаров еще и дешевые, и если заказывать сразу много с доставкой и скидкой, то получается более чем выгодно. Заказывал крупную поставку пропена в город Варна, в мелкой фасовке в 200 грамм. Доставка быстрая, товары хорошо упакован в герметичных пакетах. Рекомендую укр-химию к сотрудничеству.   
Айбике Уразаева 2 відгуки доданий 25.06.2019 18:06:59
Отличная компания укр-химия, очень слаженная в работе. С ними очень удобно работать, мне сразу прикрепили менеджера, который достаточно компетентен и всегда на связи. Оперативно предоставляют необходимую информацию. Хороший каталог,очень понятный и удобный, только на счет цен надо уточнять-так как у нас тенге, а у них цены в гривнах. Мне нравится эта компания, сразу видно что работают на совесть, нравится подход к клиенту, цены у них приемлемые, реактивы стараются продавать оптом. Покупала красную ртуть Луна-М/СГМ, доставили вовремя в город Тараз, задержки по доставки не было. Товаром и доставкой мне в Казахстан осталась довольная и впечатление про укр-химия сложилось очень хорошие. Эта компания укр-химия является представителем ряда крупных иностранных компаний лабораторного оборудования и химии. Цены здесь не выше, чем в других более мелких фирмах, но качество хорошее,и товар часто бывает на складе, бывают акции на лабораторную посуду и химию, можно купить по очень даже низкой цене. Радует, что укр-химия работает и с физическими лицами. Ничего плохого сказать о них не могу. Мой заказ выполнили быстро, отношение доброжелательное. Хочу поблагодарить менеджера своего за оперативную работу. В общем, весь персонал показался мне положительным. Да и по качеству продукции вроде все отлично и нареканий нету. Оперативно среагировали, ответили почти сразу, после подачи заявки на покупку луны. Оформили мне заказ, выставили счет, оплатила за заказ и мне доставили товар в Тараз. Привезли, позвонили мне, я вышла и приняла товар. Проверила луну и подтвердила, что он оригинал и отлично по показателям себя показал. Расписалась в накладных и забрала свой товар. Отличная компания укр-химия. Хорошие цены. Приятный персонал. Быстрая обработка заказа, грамотная консультация и доставка! Пример отличной работы.
Samir Annageldiev 2 відгуки доданий 13.06.2019 17:32:24
Mükemmel bir şirket ukr-himiya, birçok ürün için oldukça uygun fiyatlar, tüketicilerle iyi iletişim kurar. Mektuplara ve sorulara cevap vermek için biraz daha hızlı olabilecek tek şey, o zaman genel olarak şirketin hakkında herhangi bir şikayet olmazdı. 20/20 kırmızı bir cıva aldım. İkna edici bir zamanda, Mary şehrine getirildi. Teslimatta gecikme olmadı. İş için teşekkürler.
Додати відгук

В даному підприємстві немає подій.

Додайте подію першим!

Додати подію