Вам потрібні продажі? Додайте товари і послуги на глобальний Маркетплейс НУіДЕ ?!

/
І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати

Оголошення Суспільство у Хмельницькому

Договірна
«STANZA» энергичная, полная драйва и адреналина рок-группа с большим опытом работы как на различных сольных концертах, корпоративных мероприятиях клубного формата, так и на больших фестивальных площадках. Участвует в предоставление услуг организации праздников, день рождений и юбилев компаний, свадьбы, праздники, тематические вечеринки, фестивали, праздничные концерты....

Хмельницький, Центр 20.06.2017
Безкоштовно
Потерял документи на имя Аддама Тутбиридзе. Потерял возле Либидь Плази.В черной обгортке. Прошу очень вернуть за вознаграждение.На фото изображен я.

Хмельницький 16.05.2017

Показано з 1 по 2 з 2 (сторінок 1)

Показати опис сторінки
Оголошення Суспільство в Хмельницькому. Якщо Ви обізнана, чуйна людина, любите спілкування, вмієте давати слушні поради й прагнете допомагати населенню країни в різних ситуаціях — категорія «Суспільство» в Хмельницькому тільки для Вас! Тут кожен може додавати інформаційні публікації про феномени в економічній, культурній та науковій сферах, повідомляти про випадкові знахідки документів, цінних паперів. Користувачі можуть обмінюватися знаряддями праці, різними предметами, непотрібними речами і ділиться родом занять. Ще в цій категорії можна “віддавати в добрі руки”, «брати задарма», «купувати і продавати дешево», пропонувати товари по знижкам, організовувати акції та спеціальні пропозиції для жителів Вашого міста і навіть всієї країни. Нехай усі дізнаються про вигідні пропозиції у Вашому магазині, косметичному салоні, спортивному залі, кафе і ресторані. Якщо Ви стали свідком певного діяння (злочин, крадіжка чи втрата документів, дорожня пригода, обман, шахрайство, хамство та інше) варто написати про подію в розділі Оголошень на НУіДЕ?. Цим Ви допоможете співвітчизникам досягти справедливості і знайти правду. Простягніть руку допомоги нужденним і колись допоможуть Вам!
Показати карту сайта