І
0
Глобальний Маркетплейс!
Додати

Відгуки та рейтинг підприємств і послуг в Чернівецькій області

Найкраще на НУіДЕ?: Чернівецька область

Останні відгуки

Ira Bocharnikova 1 відгук опублікував (-ла) відгук 17.09.2020 18:11
Николай Ранчу 1 відгук опублікував (-ла) відгук 11.02.2020 17:10
Дизайн-студия Fashion Nails

Дизайн-студия Fashion Nails

Творча майстерня Аксенії Пентелюк дизайн студія "Fashionnails" в місті Чернівці стала фіналістом конкурсу "Найякісніші послуги і товари року"від компанії «Знак Якості» в категорії –навчальні центри! Всі кого цікавлять технології, моделювання нігтів, сучасний підхід в манікюрі, створення гелевих чи акрилових дизайнів, 3-Д дизайн, художній розпис, йдуть за знаннями внавчальний центр 1-го рівня акредитації КССК Т.М. Аксенії Пентелюк  «Fashion Nails». Навчальні програми Міжнародної школи нігтьової естетики атестовані Комітетом Стандартів Салонів Краси України. По закінченні курсу видається сертифікат Міжнародної школи нігтьової естетики (INE) та сертифікат КССК про присвоєння кваліфікаційного рівня. Тому всі випускники працюють в найкращих салонах краси України, Італії, Німеччини, Греціїї, ОАЕ, США. В результаті навчання в «Fashion Nails» всього за кілька днів освоїте нову цікаву професію і почнете заробляти, зможете працювати в найпрестижніших салонах міста або виїхати працювати за кордом, зміните свою обридлу роботу і самі будете вирішувати скільки і коли трудитися, підвищите свою кваліфікацію і підтвердите її міжнародним сертифікатом, отримаєте фінансову незалежність і збільшите свій власний дохід, зможете розібратися в усіх тонкощах нігтьового сервісу і відкрити свою студію манікюру. Засновник і керівник студії Аксенія Пентелюк-Майстер моделювання нігтів вищого класу по стандартам КССК; Інструктор навчальних програм міжнародної школи нігтьової естетики INE, викладач програм по стандартам КССК східної Європи, учасник престижних конкурсів ONC, автор методики розвитку творчих здібностей та експрес навчання нейл-арту! Компанія Знак Якості нагородила Аксенію Пентелюк почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»!
Андрій Федорюк 1 відгук опублікував (-ла) відгук 28.12.2018 10:37
СТО Альбатрос

СТО Альбатрос

Хочу відмітити оперативність , і швидкість виконання роботи . Усе так як нам треба було , швидко і якісно , бо терміново треба було ї хати у рейс . Дякую .
Наталия Р. 1 відгук опублікував (-ла) відгук 10.10.2018 22:23

"ВинЛок". Фабрика дверей. Виробництво.

Очень не понравилось. Сроки задержали почти на неделю, товар пришел без защитной упаковки. Паспорт на двери не предоставили. Хамское отношение менеджеров фирмы-завода
Vasya Katan 1 відгук опублікував (-ла) відгук 11.09.2018 08:10

"Золотий фазан"

Жахливий сервіс.Особенно в лице администраторши , сидит при в ходе с недоволеным лицом, как будто посетители ей что-то должны.Да и общаться с клиентами совсем не умеет, не знаю как можно было такую взять на работу. Еда совсем не соответствует ресторанной. Одним словом попал в гадюшник , а не в ресторан "Золотой Фозан"
Айди Лсд Украина 1 відгук опублікував (-ла) відгук 24.05.2018 13:48
Копаємо криниці буровою машиною

Копаємо криниці буровою машиною

Копаємо крииниці в Чернівцях малогабаритним обладнанням, максимальна глибина буріння 27 метрів. https://krunuchka.pp.ua/
Татьяна Угрюмова 1 відгук опублікував (-ла) відгук 04.03.2018 21:27

"Золотий фазан"

Повний треш. Надщерблений посуд, обваження та хамське відношення.
Artur Custom 1 відгук опублікував (-ла) відгук 05.01.2018 23:43

"Дізаіно". Салон меблів та інтер’єру

Неоправданно дорого за плохое качество услуг Хотите диван с дырявой оббивкой и проломаной нишей для белья,без 1 ножки и с опозданием на месяц?Вам в эту фирму!((( Плюс цену захотят больше чем в бланке заказа! Заказала занос,но диван пытались оставить у подъезда!!! Сборку не заказывали--но привезли собранным! Зато деньги требовали НЕ РАСПАКОВЫВАЯ ТОВАР!!! УЖАС!!! УЖАС!!! УЖАС!!! При том что я как заказчик с бланком заказа за неделю до приезда дивана была на фирме чтоб уточнить окончательную сумму... Мне в день доставки объявили сумму больше указанной! Диван соизволили занести на 2-й этаж только через скандал... Увидев что собранный он не входит в дверь квартиры - снова стали требовать деньги!!! Пришлось снова со скандалом заставить их распаковать чтоб все таки внести и осмотреть за что я платить должна вообще... За эту разборку дивана с меня тоже взяли деньги хоть вина не моя что мадам Юлия Романюк не помнит что сборки нет в заказе!!! За 14 дней ни обмен ни возврат эта фирма сделать не пожелала...
Дейман Сальвадор 1 відгук опублікував (-ла) відгук 22.11.2017 14:16
Хомячек--Вишиванка

Хомячек--Вишиванка

Все супер мне нравиться:+1:
Dima Shalygin 1 відгук опублікував (-ла) відгук 11.07.2017 06:47

"Казковий світ малюка"

Дуже не сподобалося обслуговування :-1: !!!  У малої день народження. У переддень свята прийшли з дружиною в магазин,  купили подарунки від себе,  враховуючи що потрібно було ще вибрати подарунки,  які мають подарувати ще близькі знову повернулися у магазин.  Три подарунки вибрали,  а потрібно було ще один,  але в 19.00 нам просто сказали покинути магазин :runner: ,  бо вже зачинені. Дуже хотілося послати продавців, як можна подалі ,  але враховуючи,  що, нажаль, в інших магазинах міста таких іграшок не бачив,  а через інтернет не встигли б доставити... Власнику потрібно більш детально підбирати персонал!!!!:-1:
Показати опис сторінки
Буковина, край, в якому зібрано весь аромат і букет всієї краси української природи, вся її чарівність. Чернівецька область багата на природні визначні пам'ятки. Це і мальовничі кручі великого Дністровського каньйону, і бурхливі сріблясті потоки Черемоша й Прута, підземелля величезних печер і шум мелодики водоспадів. Неймовірні курортні ресурси: мінеральні джерела та лікувальні грязі, всесвітньо відомі гірськолижні спуски, великі лісові масиви і чарівні гірські ландшафти. Незалежний портал відгуків «НУіДЕ?» допоможе Вам зробити правильний вибір найкращих пропозицій, орієнтуючись на відгуки і рекомендації людей, реальні рейтинги і саму достовірну інформацію.

Оцініть наш сайт

Дизайн сайту:
Кольорова гама:
Зручність користування сайтом:
Меню та його категорії:

Так як Ви не авторизований користувач, просимо ввести капчу!

captcha
Відправити

Найактивніший користувач

Ira Bocharnikova
1 відгук

Ira Bocharnikova

Китайська медицина. Голковколювання, прижигання, масаж

1 відгук
Рекомендую всем! Отличный сервис за копейки!

Відгук дня

Ira Bocharnikova
1 відгук

Ira Bocharnikova

Китайська медицина. Голковколювання, прижигання, масаж

1 відгук
Рекомендую всем! Отличный сервис за копейки!