I
0

Reviews and rating of enterprises and services in Ivano-Frankivsk Oblast

Last review

Клининг CFservice 1 review published a review 10.01.2020 22:44

"HutroSvіt" Shop

Шубу получили ещё месяц назад. Проверили качество по всем рекомендациям Интернета. Результатами очень довольны. Качество просто великолепное.
Юлия Ковтун 1 review published a review 05.01.2020 12:31
Private house

Private house "Na kruzhali"

Отдыхали семьей в Карпатах, в частной усадьбе "на кружале". В доме красота, чисто, уютно. Под домом речка, можно купаться. Вокруг чудесная природа. Хозяйка хорошо готовит. 
Viktoria Moskovych 1 review published a review 13.10.2019 16:45
Beauty Center

Beauty Center "Cleopatra"

Не сподобалося,персонал не кваліфікований,ставлення зверхне,не рекомендую
marjana djakun 1 review published a review 28.08.2019 15:27
Studio manicurist

Studio manicurist

Нікому не рекомендую робити манікюр у цій студії. Напишу свою історію: прийшла записуватись на манікюр, ставлення справді зверхнє, зробила вигляд ніби до неї нереально попасти (ніби вона одна на все Яремче вміє покривати нігті гель лаком), і полиставши свій блокнотик, знайшла вільну годинку і записала мене на СЕРЕДУ на 15:00, я прийшла в указаний час, але двері були зачинені. Я зателефонувала, але з мене почали «робити дурну» що я мала прийти у вівторок, бо цитую «самі подумайте сьогодні ж свято». Дорога «панєнко» ви мене підставили і навіть не вибачились, зніміть корону з голови, якщо у вас немає конкуренції у Яремче то це не означає, що ви незамінний майстер
Oleksandra Nagirna 1 review published a review 01.03.2019 21:01
Basilico Pizza Italiano

Basilico Pizza Italiano

Ресторан італійської кухні не має права замість кальцоне подати звичайну піццу. А піцца Кватро стаджіоні так називається, тому що має бути поділена на 4 частини з різними складниками, а не все накидане на купу. Перестаньте дурити людей і навчіться готувати. 
Maksim Vasilevich 1 review published a review 09.01.2019 11:59
Сafe

Сafe "Goverla"

Плохое качество, слабое обслуживание, не заслуженно дорого! Бограч гавно.
Ірина Пельц 1 review published a review 03.08.2018 12:34
Shabatura

Shabatura

Все дуже пересолене. 
fffff ffffffff 1 review published a review 22.07.2018 11:11
Obnova Evroshop

Obnova Evroshop

Персонал,дівчата і хлопці,відверто хабальський!!!Можна ще в додаток почути краєм вуха,як дівчата-консультанти обговорюють відвідувачів в не дуже,м´ягко кажучи,гарній манері.Складається враження,що ти прийшов до когось з них в дім без запрошення і своєю присутність порядком підзаїбав їх.:ok_hend: І бажано по-швидше лишти там свої гроші,і не напрягати їх високопоставлені персони. Стало смішно від рівня розвитку й культури даних...працівників..:smile: .Більше не прийду і нікому не раджу.:+1:
Дмитрий Дмитров 1 review published a review 11.06.2018 08:14
Pirіzhkova Hata

Pirіzhkova Hata

Та не можна так безбожно красти! Бармени-офіціанти! Яремче - туристичне місце, куди приїздять з усієї України. Ми захотіли кави випити з друзями. На питання, яке у вас еспрессо, біла відповідь: така маленька чашечка! на уточнення - який сорт, відповідь - якась італійска. Ну та вже,,,    Ризикнули взяти тільки 2 кави та 2 капучіно.  Це просто жесть. Це була брудна вода, у якій полокали чашки від дешевої кави та молока. Та ви ж відома марка, як вам не соромно! Ми ж не алкоголіки, для яких після третього стакану поняття кава - філософське, а не гастрономічне. Власники! Повиганяйте тих злодійок бо біс...вої мами!  Пили цей жах 10.06.18.
Tetiana Dorota 1 review published a review 06.06.2018 23:27
Hotel

Hotel "Yunistʹ"

Ціни не відповідають низькому рівню комфорту та відсутності елементарного
Show description page
Ivano-Frankivsk oblast is the heart of the Carpathians. Recreation and entertainment in combination with the unique Western Ukrainian flavor. This is the place where true lovers of active rest and skiing will experience the emotions that they are looking for. This is the land where perfection lies the natural wealth and beauty, many cultural and historical monuments, unique Hiking in the breathtaking beauty of the mountains, walking the trails in the forests of the Carpathian mountains, picking berries and mushrooms, horse riding, mountain Biking. If You've been to these places and do you have an opinion about hotel,, restaurant, You can leave your feedback on the portal "NYiGDE?", or to focus on other people's opinions and to choose the best place for your vacation.

Rate our site

Site design:
Color spectrum:
Ease use the WebSite:
Menu and its categories:

Since you are not an authorized user please enter the captcha!

captcha
Send

The most active user

Клининг CFservice
1 review

Клининг CFservice

"HutroSvіt" Shop

2 review
Шубу получили ещё месяц назад. Проверили качество по всем рекомендациям Интернета. Результатами очень довольны. Качество просто великолепное....

Review of the day

Клининг CFservice
1 review

Клининг CFservice

"HutroSvіt" Shop

2 review
Шубу получили ещё месяц назад. Проверили качество по всем рекомендациям Интернета. Результатами очень довольны. Качество просто великолепное....